KIM JESTEŚMY

 

Kochamy opakowania

od początku naszej historii

Większość historii zaczyna się od prostego pytania: „Dlaczego?”. Nasza również. Zanim wizja stała się rzeczywistością, zadaliśmy sobie pytanie: „Czego my jako producent chcemy od produktu,
a czego oczekuje konsument?”. Odpowiedzi było kilka, ale wiedzieliśmy, że poprzeczka została wysoko zawieszona.

Produkcja tub laminatowych w Elpes ma
kilku bohaterów i nadal, nieprzerwanie trwa.

Poznaj ich wszystkich!

Twórca

Jesteśmy bohaterami własnej historii, wdrażając i produkując, spełniamy wizje naszych klientów i własne. Tworzymy opakowania, które mają być funkcjonalne i użytkowe, ale przede wszystkim zagwarantować najwyższą jakość, która stoi za sukcesem sprzedażowym produktu.

Pasja

W naszym przekonaniu nowe projekty muszą przyczyniać się do rozwoju firmy, ale również powodzenia produktu, który zostanie w nim zamknięty. Pasja jest naszą siłą napędową i kompasem, dzięki niej powstają opakowania o ponadczasowym designie, klasyczne, ale i skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

Opakowanie

Główny bohater naszej historii, owoc twórcy i jego pasji. Nasze produkty muszą być zaskakująco praktyczne, innowacyjne i dostosowane do zmieniających się potrzeb i zmieniającego się świata. Stale je udoskonalamy. Nadrukowane w technologii fleksograficznej lub opatrzone etykietą stają się eleganckie i minimalistyczne w formie. Takie, jakie powinny być, skrojone na miarę potrzeb produktu.

Natura

To cichy bohater naszej opowieści. Aby stworzyć właściwe opakowanie, musimy połączyć siłę technologii, pasję wzorniczą oraz ochronę natury. Zmieniający się świat jest efektem naszych wspólnych działań. Jako marka jesteśmy świadomi ogromnej odpowiedzialności za nasz produkt oraz sposób jego wytwarzania. Dlatego nieustannie zmieniamy się i rozwijamy, aby ślad, jaki pozostawimy, był możliwie najmniejszy.

Klient (Ty)

Wspaniały motywator, sędzia i towarzysz – twoja ocena to urzeczywistnienie naszej wizji. Twoje oczekiwania towarzyszą nam na każdym etapie tworzenia. Poznanie i zrozumienie Twojego produktu pozwala nam w sposób najwłaściwszy dobrać, a następnie wyprodukować opakowanie. Zdajemy sobie sprawę, że tuba laminatowa bez produktu i marki, jest bezużytecznym przedmiotem. Dlatego niezmiennie na przestrzeni lat rozwijamy się, inspirujemy i zmieniamy.

Nasz zespół

Razem dla sukcesu marki i twojej satysfakcji

Partnerstwo i współpraca w naszym zespole buduje silne relacje, które stanowią o sile naszej marki.

Wiemy, że, aby odnieść sukces, trzeba wspólnie realizować cele i wspólnie dzielić odpowiedzialność. Satysfakcja, jaką czerpiemy ze szkoleń w miejscu pracy oraz promowania intensywnej współpracy, jest centralną częścią kultury naszej firmy. Ten duch zespołowy jest wyczuwalny we wszystkich działach i dostarcza motywacji potrzebnej do realizacji naszej wizji. Chcemy być partnerem godnym zaufania. Kochamy naszą pracę i wierzymy w to, co robimy. Twoja wizja, Twój produkt, Twoje zamówienie jest w rękach dobrych specjalistów, partnerów i pasjonatów – naszego zespołu.

Poznajmy się bliżej!

Marek Jaroszyński

Dyrektor Generalny

Bartosz Jaroszyński

Dyrektor Operacyjny

Wojciech Maciejowski

Dyrektor Finansowy

Maciej Marcinkiewicz

Kierownik Sprzedaży

Dagmara Jaszczuk

Kierownik Działu Obsługi Klienta.

Nasze wartości

Ponadczasowe opakowanie
I ponadczasowe wartości.

Zmieniamy się: nowe trendy w designie, nowinki technologiczne, nowe koncepcje wzornicze, ale w jednym obszarze trzymamy
się mocno tradycji: nasze wartości. Nasze opakowania są ponadczasowe, tak samo, jak nasze wartości, według których
je tworzymy.

Nasza kultura organizacyjna opiera się na pięciu filarach – te podstawowe wartości towarzyszą nam
w codziennej pracy:

Experience (doświadczenie)

Doświadczeniem, które posiadamy, chcemy podzielić się z Tobą. Wsłuchamy się w Twoje potrzeby, a potem przeprowadzimy Cię przez proces wdrożenia, zadruku i produkcji tub.

Liability (odpowiedzialność)

Cenimy szczerość i nikogo nie udajemy. Dzięki otwartości i transparentności jesteśmy wiarygodnym i odpowiedzialnym Partnerem.

People (ludzie)

Nasz Zespół to fundament naszej firmy. Każdy z nas jest inny, ale mamy wspólne cele i podążamy w tym samym kierunku.

Environment (środowisko)

Wszystko co robimy, zostawia swój ślad. Dlatego ochronę środowiska traktujemy priorytetowo. Planując nasze działania, zawsze myślimy o tym, jak minimalizować ich wpływ na środowisko naturalne.

Sustainability (zrównoważony rozwój)

Chcemy rozwijać się w miejscach, które rozwoju potrzebują najbardziej. Inwestujemy w technologię i ludzi tam, gdzie skutkuje to poprawą jakości życia lokalnych społeczności. Jesteśmy częścią tych społeczności i dokładamy starań, aby ich członkowie czuli, że działamy dla nich. Robimy to, bo wiemy, że my nie moglibyśmy działać bez nich.

Czy wzbudziliśmy Twoje
zainteresowanie?

W takim razie skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak stworzyć
nowoczesne opakowanie dla zmieniających się potrzeb.