EKOLOGIA

 

Odpowiedzialność

w zgodzie z naturą

Patrząc na nasz świat dzisiaj, wiemy, że nadszedł czas, aby przyznać, że natura ma fundamentalne znaczenie w naszym życiu. Musimy zatem brać odpowiedzialność za nasz ślad ekologiczny. W Elpes ustaliliśmy priorytety i wartości, dzięki którym w sposób konsekwentny dbamy o otaczające nas środowisko, ale również o nas samych.

Z każdym miesiącem jesteśmy bardziej świadomi, jak zmienia się
nasze środowisko, dlatego naszą produkcję i zaplecze produkcyjne zorganizowaliśmy w taki sposób, aby móc otwarcie mówić
o zrównoważonym rozwoju naszej marki.
Nasza kultura organizacji zawsze była zakorzeniona w zasadach odpowiedzialności społecznej, ekologicznej i ekonomicznej, podobnie jak nasza filozofia produktu i orientacja na klienta. Dziś korzystamy z wieloletniego doświadczenia i zawsze pozostajemy wierni naszym zasadom. 

Opieramy się na regionalnych strukturach zakupowych. To oszczędza nam przewożenia towarów na duże odległości i oszczędza środowisku wielu szkodliwych substancji i CO2. Ponadto nasza regionalna, starannie wyselekcjonowana sieć dostawców oznacza większą elastyczność dla naszych klientów. A to nie tylko chroni przyrodę, ale także chroni naszą niezależność.

Cały proces produkcji jest w naszych rękach. Używamy farb niskomigracyjnych, a nowoczesny park maszynowy gwarantuje znacznie mniejsze zużycie energii. Dzięki temu możemy zapewnić, że produkcja naszych opakowań jest przyjazna dla środowiska. 
Stawiamy na zrównoważony rozwój.
Dotyczy to również naszych pracowników.

Starannie dobieramy naszych pracowników, kierujemy ich zgodnie z ich
indywidualnym potencjałem, wspieramy ich i nadal intensywnie szkolimy.

Czy wzbudziliśmy Twoje
zainteresowanie?

W takim razie skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak stworzyć
nowoczesne opakowanie dla zmieniających się potrzeb.